KOMFORTOWE APARTAMENTY

Swoboda i przestrzeń z myślą o Twoim dobrym samopoczuciu.

Niezwykła
PRZESTRZEŃ

Esperanto Design posiada 70 apartamentów o powierzchni od 18do 37m2 urządzonych w stylu skandynawskim dla maksymalnie dwóchosób oraz przestronny parking na 70 samochodów. Każdy z apartamentów wyposażony jest w aneks kuchenny (lodówka, płyta indukcyjna), łazienkę z prysznicem i pralką, balkon oraz miejsce parkingowe.

 

Wybierz swój
APARTAMENT

Nasze apartamenty podzieliliśmy na 2 główne kategorie: TYP I o powierzchni od 18do 24moraz TYP II o powierzchni od 28 do 37mz wydzieloną częścią kuchenno-jadalną i wypoczynkową. Wszystkie apartamenty posiadają w pełni wyposażony aneks kuchenny, łazienkę z prysznicem, balkon oraz miejsce parkingowe.

  • Wyposażony aneks kuchenny
  • LED TV
  • Wyposażona łazienka
  • Bezpłatne WI-FI

Apartament TYP
I

APARTAMENTY TYP I  o powierzchni od 18do 24m2  składających się z części sypialnej połączonej z aneksem kuchennym. Każdy z apartamentów posiada komfortową, dwuosobową sofę z funkcją spania, aneks kuchenny z lodówką, pozwalający na samodzielne przygotowanie posiłków, przestronną łazienkę z prysznicem, balkon oraz miejsce parkingowe. Na wyposażeniu każdego apartamentu znajduje się również Smart TV z dużym wyborem programów oraz dostęp do Internetu. 

Apartament TYP
II

APARTAMENT TYP II  o komfortowej powierzchni od 28m2 do 37m2. W apartamentach o największej powierzchni funkcjonalnie urządzoną przestrzeń tworzy część wypoczynkowa z dużą, dwuosobową sofą z funkcją spania oraz wydzielona część jadalniana z aneksem kuchennym. Każdy z apartamentów posiada aneks kuchenny z lodówką pozwalający na samodzielne przygotowywanie posiłków, przestronną łazienkę z prysznicem, balkon oraz miejsce parkingowe. Każdy apartament posiada SMART TV z dużym wyborem programów oraz dostęp do Internetu.

Dla Twojego
KOMFORTU

  • Bezpłatny parking
  • Bezpłatny Internet 
newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij