Regulamin Obiektu

Regulamin Obiektu

Niniejszy regulamin określa prawa i obowiązki stron w celu zapewnienia spokoju oraz bezpieczeństwa pobytu wszystkich Gości w Aparthotelu Esperanto Design.
 
1. Pokój w obiekcie wynajmowany jest na doby. Doba trwa od godziny 15.00 w  dniu wynajmu do godziny 12.00 dnia następnego.
2. Jeżeli Gość nie określa czasu pobytu najmując pokój przyjmuje się, że pokój został wynajęty na jedną dobę.
3. Życzenie przedłużenia pobytu Gość powinien zgłosić w recepcji do godziny 10.00 dnia następnego. Obiekt uwzględnia życzenia przedłużenia pobytu w miarę posiadanych możliwości. Recepcja czynna jest w godzinach: 6:00 do 22:00 
4. Gość nie może przekazywać pokoju osobom trzecim.
5. Osoby nie zameldowane w obiekcie mogą przebywać w pokoju tylko do godziny 22.00.
6. Pobyt osób niepełnoletnich (poniżej 18 roku życia) możliwy jest jedynie za pisemną zgodą prawnego opiekuna, pod opieką osoby przez nią wyznaczonej. 
7. Minimalna opłata za pobyt psa w pokoju wynosi 50 zł (za okres 3-dobowy). 
8. W obiekcie obowiązuje cisza nocna od godziny 22.00 do godziny 06.00. W godzinach ciszy nocnej Goście proszeni są o uszanowanie wypoczynku innych Gości obiektu.
9. W przypadku zastrzeżeń dotyczących jakości usług prosimy o natychmiastowy  kontakt z recepcją obiektu.  
10. Gość ma obowiązek odbioru kluczy do godziny 22:00. 
11. Usługi dodatkowo płatne: 
- odbiór klucza do pokoju po 22:00 wiąże się z dodatkową opłatą 50 zł (po wcześniejszym      uzgodnieniu z recepcją)
 - usługa pralnicza wg. cennika,
 - usługa cateringowa wg. oferty.
12. Obiekt oferuje miejsce parkingowe przypisane do każdego pokoju. 
13. Na życzenie Gościa obiekt nieodpłatnie świadczy również następujące usługi uzupełniające:
 - udzielania informacji związanych z pobytem i podróżą,
 - oferowanie zorganizowanych usług wycieczkowych i transportowych. 
14. Gość powinien zawiadomić recepcję obiektu o wystąpieniu szkody niezwłocznie po jej stwierdzeniu.
15. Obiekt nie ponosi odpowiedzialności za uszkodzenie lub utratę samochodu, bądź innego pojazdu należącego do Gościa.
16. Gość obiektu ponosi odpowiedzialność materialną za wszelkiego rodzaju uszkodzenia lub zniszczenia przedmiotów wyposażenia i urządzeń technicznych obiektu powstałe z jego winy lub z winy odwiedzających go osób.
17. Obiekt posiada wyłącznie pokoje dla osób niepalących. Palenie w pokoju przeznaczonym dla osób niepalących spowoduje obciążenie Gościa kosztem dodatkowego sprzątania w wysokości 400 zł brutto. 
18. Opuszczając pokój, Gość powinien każdorazowo upewnić się że: 
 - urządzenia elektryczne są wyłączone.
 - baterie umywalkowe / prysznicowe zakręcone, 
 - okna pozostały zamknięte.  
19. Ze względu na bezpieczeństwo przeciwpożarowe zabronione jest używanie w pokojach urządzeń nie stanowiących wyposażenia pokoju takich jak: grzałki, żelazka, czajniki.
20. Obiekt może odmówić przyjęcia Gościa, który podczas pobytu narusza regulamin obiektu, wyrządza szkodę w mieniu obiektu lub w mieniu innych gości, lub też w inny sposób zakłóca pobyt Gości lub funkcjonowanie obiektu.
21. Z uwagi na ochronę danych osobowych, przedmioty osobistego użytku pozostawione przez Gościa w pokoju będą przechowywane w magazynie obiektu przez okres 3 miesięcy, a następnie zostaną przekazane znalazcy bądź zutylizowany.
22. Obiekt nie przechowuje artykułów żywnościowych, alkoholi, lekarstw oraz kosmetyków pozostawionych w pokoju po pobycie Gościa.

Dyrekcja obiektu będzie Państwu bardzo wdzięczna za współpracę w przestrzeganiu niniejszego regulaminu, który służy w zapewnieniu spokoju oraz bezpieczeństwa pobytu wszystkich naszych Gości. 

Regulamin dostępny jest do wglądu w Recepcji oraz każdym pokoju. Obowiązuje wszystkie osoby / Gości przebywających na terenie obiektu. 


Udanego pobytu życzy 
Dyrekcja Obiektu

newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij